Iskolánk volt a házigazdája a Prezilimpia junior elnevezésű versenynek, amelyben a középiskolásoknak lehetőségük volt összemérni előadási képességeiket. A tanulók két korosztályban versenyeztek, az első és másodikosok illetve a harmadik és negyedik osztályosok kategóriájában. Teljesítményüket szakmai zsűri bírálta el a következő összetételben: Huszár Sándor egyetemi előadó a Szegedi Tudományegyetemről, Szügyi Valéria és Balla Anita a Közgazdasági és Kereskedelmi Iskola tanárai voltak. Kiváló prezentációkat láthattunk és előadásokat hallhattunk. Az első és második iskolások korosztályában a következő eredmények születtek:

I. helyezés Horváth Jázmin, Zentai Gimnázium(mentor Máriás Ildikó)

II. helyezés Eke Nikoletta, Közgazdasági és Kereskedelmi Iskola (mentor Fodor  imoković Sandra)

III. helyezés Sarnyai Jessica, Közgazdasági és Kereskedelmi Iskola (mentor Tandari Emese)

A harmadik és negyedik osztályosok kategóriájában a következő lett a sorrend:

I. helyezés Bíró Leona, Közgazdasági és Kereskedelmi Iskola (mentor Nagypál Judit)

II. helyezés Berta Fanni, Zentai Gimnázium (mentor Máriás Ildikó)

III. helyezés Kurajda Linda, Közgazdasági és Kereskedelmi Iskola (mentor Nagypál Judit).

A magyarországi országos döntőre Horváth Jázmin és Bíró Leona jutottak ki, sok sikert kívánunk nekik! Dícséret illeti minden részvevőt a kiváló teljesítményükért!

Meg szeretnénk köszönni a rendezvény támogatóinak, a Gross ABC Kft-nek illetve a Caffe Style-nak, segítségükkel még színvonalasabb versenyt tudtunk megvalósítani.

2022-11-16 SADMIN